مرجع مقالات رسمی روشنایی مرجع مقالات رسمی روشنایی .

مرجع مقالات رسمی روشنایی

طرز پاک کردن لوستر


لوسترها صرفا یک کدام از امکانات نور و روشنایی منازل می باشند. اما یک کدام از دوست داستنی‌ترین آنان. پباده سازی لوستر در مدل خویش شگفت انگیز میباشد. اما هنگامی که از آن ها حرف می کنیم صرفا دعوا زیبایی آن ها مطرح وجود ندارد، بلکه مشاجره کاربرد آن نیز مطرح میباشد. لوسترها میتوانند احساس زیبایی شگفت انگیزی را به اتاق خواب، اتاق پذیرایی، اتاق نشیمن و در مجموع به تمام منزل بیش تر نمایند از آن ها گهگاه حتی‌د‌ر آلاچیق‌ها نیز به کار گیری میشوند و اطراف و احساس خیر در آن ساخت نمایند. در شرایطی‌که قصد خرید شایسته ترین لوستر با اعتنا به نیاز خویش را دارید در مقاله راهنمای خرید لوستر با ما یاروهمدم باشید. ما نکاتی موثر و کاربردی برای خرید لوستر در مشت شما قرار میدهیم.

تولیدی لوستر

طرز پاک کردن لوستر
در شرایطی که صاحب خانه میباشید، در خرید لوستر اعتنا نمایید. چنانچه برنامه ای قشنگ و متناسب با پباده سازی منزل تعیین نمائید فیض‌ای فوق العاده اخذ خواهید کرد. ولی نیازی وجود ندارد که لزوما هزینه متعددی برای گزینش برنامه ای متناسب با پباده سازی منزلتان نمائید. بدین ترتیب در حالتی که می خواهید نسبت خرید لوستر مبادرت فرمائید توصیه میکنیم پیش از آن به نکات مفیدی که برای خرید لوستر تیتر میکنیم دقت فرمایید.

چرایی خرید
انگیزه‌تان از خرید چه می باشد؟ برای تامین فروغ و روشنایی خانه‌تان مبادرت به خرید کرده‌اید یا این که اینکه در ادامه یک آکسسواری و وسیله‌ای برای زیبایی و تزیین فضای منزل‌تان می‌باشید؟ شاید هم به هر دویشان فکر میکنید. پس نخستین ملاحظه کنید که قصدتان از تنظیم چه چیزی است و آنگاه برای خرید آن مبادرت نمایید؛ زیرا انگیزه‌تان هر چه که باشد می بایست متناسب با آن خرید فرمائید؛ وسیله‌ای که فقط جنبه دکوری در منزل‌تان را دارااست یا این که شی‌ءای نوروروشنایی‌بخش یا این که شاید هم هردو.

میزان دارایی متبوع خویش را معین فرمایید
همین حال حاضر درخصوص هزینه‌ای که برای خرید لوستر در حیث گرفته‌اید تصمیم بگیرید. لوسترها در بها‌های مختلفی مو جود می‌باشند. در حیث به دست آوردن دارایی متبوع به شما یاری می نماید که زودتر به سود برسید و با اعتنا به میزان دارایی خویش شایسته ترین گزینش را داشته باشید. ولی مطلوب بودن لوستر فقط به بها آن بستگی ندارد و شما میتوانید از محدوده ارزش‌های مطلوب تا بها‌های فراتر شایسته ترین گزینش را انجام دهید.


برچسب: تولیدی لوستر،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۳۳:۱۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

نورپردازی اتاق نشیمن با فروغ طبیعی


درصورتی که زمان دوران متعددی را در اتاق نشیمن خویش زیاد سپری میکنید و نمی خواهید وقت خویش را در ظلمات سپری نمائید، وقت آن رسیده که لامپ‌ها را پر‌نور کرده و اذن بدهید که فروغ به باطن اتاق نفوذ پیدا کند. نورپردازی اتاق نشیمن گونه های مختلفی داراست، البته می بایست روئت کرد چه دسته نورپردازی جهت فضای معاش شما مطلوب‌خیس میباشد. درین مطب از توکامگ به شما یاری می کنیم تا نورپردازی مطلوب اتاق نشیمن خویش را گزینش فرمائید.

 تولیدی لوستر

نورپردازی اتاق نشیمن می تواند هزینه‌های گسترده‌ای داشته باشد. عواملی که‌این هزینه‌ها را تولید می‌نمایند عبارتند از: گزینش فضاهای یگانه، دفتر، تعداد نیرو و رنج فعالیت. کلاً نصب یک سیستم نوروفروغ میان پانصد تا دو میلیون تومان هزینه دارااست. حتی‌در مواقعی ممکن میباشد ناچار گردید هزینه‌های بالاتری نیز پرداخت فرمایید. در صورتی به‌دنبال ایده‌ای برای اتاق نشیمن خویش میباشید، توصیه میکنیم توضیحات ذیل را با اعتنا بخوانید:

نورپردازی اتاق نشیمن با فروغ طبیعی
نور و روشنایی طبیعی یکی‌از شایسته ترین گونه های فروغ و روشنایی برای پر‌نور نشان دادن منزل میباشد. بهتر میباشد اذن دهید نوروروشنایی خورشید به اتاق نشیمن شما بتابد، به این دلیل‌که بهتر از هر نوروروشنایی تصنعی قادر است آنجا را پر‌نور نماید. اتاق نشیمنی که با نوروفروغ خورشید پر‌نور گردیده مکانی شگفت انگیز جهت استراحت و صرف تایم ها شماست. البته فروغ و روشنایی خورشید مدام در دسترس وجود ندارد و زمانی که آفتاب غروب می کند در شرایطی که نوروروشنایی خورشید صرفا مبداء نوروفروغ شماست، اتاق نشیمن خوشگل و پر‌نور شما بدون نور خواهد شد.

 

در‌این اتاق نشیمن اضافه فروغ و روشنایی از روش پنجره‌های وسیع ساخت می شود. نور و روشنایی پنهان اتاق در روز، اندکی به فروغ طبیعی امداد می‌نماید ولی در شب این لامپ‌ها می باشند که نوروروشنایی را فارغ از چشم شدن بر عهده میگیرند.

 

در حالتی‌که چه این اتاق دارنده لوستر است، ولی منشا اصلی روشنایی در روز افق عجیب میباشد که اذن میدهد اشعه‌های خورشید به داخل اتاق نشیمن روش یابند. پنجره‌های سقفی نیز یک رویکرد عالی برای تولید فروغ کافی میباشند. شما درین اتاق در کنار درب و پنجره های شیشه‌ای در معرض فروغ و روشنایی بی نقص آفتاب قرار دارید.

 

این اتاق نشیمن امروزی و درخشان با سود‌گیری از پنجره‌های زیاد در نوروفروغ طبیعی غرق شده‌است. به فعالیت بردن مبلمان سپید و دیوارهایی که منعکس کننده این تمامی روشنایی میباشد می تواند شایسته ترین استعمال را از این فروغ و روشنایی داشته باشد.


برچسب: تولیدی لوستر،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۴۹:۲۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

لوستر سقفی دایره‌ای


لوستر‌های ریسه‌ای مدام جزء مورد‌های گران قیمت و باکلاس به اکانت می آیند. این گونه لوستر که اضافه مطلوب هال و پذیرایی میباشد،هنگام خرید بدین نکته دقت داشته باشید که برای سقف‌های نسبتا کوتاه خیلی مطلوب وجود ندارد. همینطور از آنجایی که فضای نسبتا متعددی را اشغال می نماید، بهتر میباشد که در تالار‌های پهناور گزینه استعمال قرار بگیرد. پس در صورتی یک تالار پذیرایی پهناور دارید و به‌دنبال یک لوستر گران‌قیمت می‌باشید، این آیتم جزء شایسته ترین آیتم‌هایی میباشد که می توانید گزینش فرمائید.

تولیدی لوستر

لوستر سقفی دایره‌ای

این مورد طولانی تر مطلوب آن گونه از اشخاصی میباشد که پیرو لوستر‌های امروزی و مینیمال هستنند. لوستر‌های سقفی ال‌ای دی، نسل جدیدی از لوسترهاست و هواداران متعددی خصوصا میان جوان ها داراست. این نوع لوستر قادر است برای مصارف متعدد گزینه به کار گیری قرار بگیرد. بعدها هر یک از دایره‌های این جور به ترتیب ۴۰، ۵۰ و ۶۰ سانتی متر میباشد.

لوستر چوبی مختص

این دسته لوستر چوبی یگانه، اضافه مطلوب اتاق خواب، آشپزخانه و راهرو میباشد. همچین این گونه لوستر برای مصارف بیرون از خانه، مثل فروشگاه، رستوران و کافی شاپ نیز تماما مطلوب است. رنگ مشکی آن سبب گردیده تا بتواند با هر رنگ دکوراسیونی به نیکی مطابقت و همخوانی داشته باشد. این نوع لوستر، به جهت صورت خاصی که داراست در زاویه روئت کرد‌های متفاوت، به صورت نسبتا متفاوتی چشم میگردد.

لوستر ۵ شاخه برنز

لوستر‌های برنز اکثرا مطلوب منازل نسبتا قانونی میباشند. ولی این دسته لوستر، به جهت وضعیت بی آلایش و خوشبختی که داراست می تواند در منازل مقداری اسپرت‌خیس نیز آیتم استعمال قرار بگیرد. شاخه‌های این لوستر شکلی مشابه به شمع دارا‌هستند و همین خصوصیت، وجه تمایز این لوستر با جور‌ها شبیه آن میباشد. این لوستر به طور کامل مطلوب هال و پذیرایی میباشد.

لوستر گونه پروانه

لوستر‌های سپید مختص و مد روز مطلوب جوان ها! این نوع لوستر یگانه و خوشگل، هواداران متعددی دارااست. این نوع خصوصا برای اتاق خواب بسیار دیدنی و مطلوب خواهد بود. رنگ سپید این لوستر سبب ساز گردیده تا با دکورا سیون‌های متفاوت و رنگ‌های متفاوت مبلمان مطابقت داشته باشد. سفارش میکنیم چنانچه چینش رنگ تیره‌ای مثل مشکی، طوسی یا این که طوطیا‌ای دارید، با استعمال از این لوستر سپید، تعادل را برقرار فرمائید.

لوستر سپید گلدار

این لوستر به جز هال و پذیرایی، برای هر مکانی قابل به کارگیری میباشد. رنگ ملیح و نوع یگانه و مخصوص آن، منجر گردیده تا این لوستر در تیم لوستر‌های مختص و ولی با ارزش نسبتاً مطلوب قرار بگیرد. این گونه لوستر ۳ شاخه میباشد و از این رو مطلوب دور و بر‌های کوچک و نقلی میباشد. در صورتی دکورا سیون خانه شما سپید یا این که تناژی از رنگ صورتی میباشد، این آیتم گزینش قابل قبولی برای شما خواهد بود.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۲:۱۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

لوسترهایی با شاخه ها و لامپ های کمتر


به نقل از خدمت خانواده لیوان نیوز، لوستر جزو وسایلی میباشد که علاوه بر زیباسازی و نورپردازی، چینش منزل شما‌را هم دیده نوازتر خواهد کرد. او‌لین چیزی که برای تعیین لوستر می بایست به آن اعتنا نمایید، فضای متبوع شماست. این که وسعت فضای اتاق معدود میباشد یا این که زیاد، سقف آن اتاق بلند میباشد یا این که کوتاه، آیا اتاق نشیمن شما سقف کاذب و لامپ هالوژن هم دارااست یا این که خیر، جزو نکات بسیار مهمی میباشد که برای گزینش لوستر، مطلقا بایستی به آنها اعتنا نمایید.

 تولیدی لوستر

_ در حالتی که فضای اتاق نشیمن شما کوچک میباشد، بهتر میباشد از لوسترهایی با شاخه ها و لامپ های کمتر به کار گیری فرمایید به دلیل آن که در حالتی‌که لوستری با لامپ های زیاد تعیین نمایید در فیس بیشتر بودن مجبورهستید بعضا چراغ ها را گشوده نمائید که نمای نازیبایی به لوستر شما میدهد.

_ در حالتی‌که که سقف منزل تان چندان بلند وجود ندارد، بهتر میباشد لوستر بلند و آویز گزینش نکنید چرا‌که سقف منزل را کوتاه خیس نشان می‌دهد. پس بهتر میباشد دسته های سقفی را گزینش نمایید و در کنار آن یک لامپ دیوارکوب یا این که یک آباژور هماهنگ با پباده سازی لوسترتان گزینش نمائید. ولی در‌حالتی که تصمیم گرفتید بالای میز ناهارخوری تان لوستر نصب نمایید، حتی‌در رخ کوتاه بودن سقف میتوانید از گونه های آویز و بلند به کارگیری فرمایید تا فروغ و روشنایی تمام میز را پر‌نور نماید.

 

 

_ دکوراسیون و چینش منزل در گزینش دسته لوستر بسیار مهم میباشد برای مثال در صورتی چیدمان شما سلطنتی یا این که سنتی میباشد، بهتر میباشد لوستر های کریستالی با طرح های کلاسیک تعیین فرمائید یا این که در شرایطی که مبلمان استیل دارید لوستری تعیین فرمایید که شاخه های آن در جهات متفاوت طوری تهیه شود که تمام قطعات مبلمان شما‌را به یک واحد سنجش پر‌نور نشان بدهد. به صورت کلی انتخاب محل مطلوب برای نصب لوستر بسیار مهم میباشد و گزینش محل نامناسب، میتواند کل چیدمان شمارا ذیل تاثیر قرار دهد.

 

 

_ به عبارتی قدر که لوستر برای اتاق نشیمن جالب میباشد برای اتاق خواب، نوروروشنایی لوسترها چندان دوست داشتنی وجود ندارد و بی تردید شما ترجیح می دهید به جای آن، یک دیوارکوب معدود نوروروشنایی یا این که یک آباژور داشته باشید.

_ رنگ لوسترها می بایست مطابق رنگ دکوراسیون دیگر اسباب و اثاث خانه باشد البته ازآنجاکه شما لوستر را مانند پرده یا این که مبلمان زود به زود ردوبدل نخواهید کرد، عملکرد فرمایید رنگی گزینش نمایید که مدام شیک و نو به حیث رسد و با تعدادی مدل چیدمان مطابقت و همخوانی داشته باشد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۴۳:۰۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

راهنمای خرید لوستر سقفی


لوستر جزء آن جور از امکانات دکوراسیونی میباشد که علاوه بر نورپردازی در زیباسازی و صفحه ارایی چینش منزل شما نقش دارااست. اولیه مورد ای که برای گزینش لوستر بایستی به آن اعتنا نمایید، فضای متبوع شماست که قرار میباشد لوستر در آن نصب شود. این که مساحت فضای اتاق زیاد میباشد یا این که نادر، سقف آن اتاق کوتاه میباشد یا این که بلند، آیا اتاق پذیرایی شما سقف کاذب و لامپ هالوژن هم داراست یا این که خیر، جزو نکات بسیار مهمی میباشد که برای تعیین لوستر، صد رد صد می بایست به آنان دقت فرمائید.مقاله راهنمای خرید لوستر را از این جهت مهیا و ارائه کردیم تا نکاتی کاربردی را با شما دربین بگذاریم.

تولیدی لوستر
راهنمای خرید لوستر سقفی
درصورتی که مساحت و فضای اتاق نشیمن و پذیرایی شما کوچک میباشد، بهتر میباشد از لوسترهایی با شاخه ها و لامپ های کمتر به کارگیری فرمائید. چرا‌که در شرایطی‌که لوستری با لامپ های زیاد گزینش نمائید در چهره بیشتر بودن بدون چاره میباشید بعضی چراغ ها را گشوده نمائید که نمای نازیبایی به لوستر و چینش شما میدهد.

در حالتی‌که که سقف خانه شما چندان مرتفع وجود ندارد، بهتر میباشد لوستر بلند و آویز گزینش نکنید به این دلیل‌که سقف منزل را کوتاه خیس نشان می‌دهد. پس بهتر میباشد جور های سقفی را گزینش فرمائید و در کنار آن یک لامپ دیوارکوب یا این که یک آباژور هماهنگ با پباده سازی لوسترتان تعیین نمائید. ولی در حالتی‌که تصمیم گرفتید بالای میز ناهارخوری تان لوستر نصب فرمائید، حتی‌د‌ر رخ کوتاه بودن سقف می‌توانید از گونه های آویز و بلند به کار گیری نمائید تا فروغ تمام میز را پر‌نور نماید.

نیم نگاه : پنکه سقفی لوستری، خنک کنندگی همپا با نورپردازی

چینش و دکورا سیون منزل در گزینش جور لوستر بسیار مهم میباشد برای مثال چنانچه دکورا سیون شما سلطنتی یا این که سنتی میباشد، بهتر میباشد لوستر های کریستالی با طرح های کلاسیک تعیین نمایید. یا این که درصورتی که مبلمان استیل دارید لوستری تعیین فرمائید که شاخه های آن در جهات متفاوت طوری تهیه و تنظیم شود که تمام قطعات مبلمان شمارا به یک واحد سنجش پر‌نور نشان بدهد. به صورت کلی گزینش محل مطلوب برای نصب لوستر بسیار مهم میباشد و تعیین محل نامناسب، قادر است کل دکورا سیون شما‌را زیر تاثیر قرار دهد.

به عبارتی اندازه که لوستر برای اتاق نشیمن جالب میباشد برای اتاق خواب های کوچک، فروغ و روشنایی لوسترها چندان دوست داشتنی وجود ندارد و مطلقا شما ترجیح می دهید به جای آن، یک دیوارکوب نادر روشنایی یا این که یک آباژور داشته باشید.

علاوه بر رنگ خویش لوستر رنگ لامپ ها و طرز نورپردازی هم اهمیت فراوانی دارااست و بهتر میباشد از لامپ های آفتابی و مهتابی با رنگ های گوناگون به کارگیری نمایید تا فروغ یکرنگ لوستر دیده تان را اذیت نکند و رنگ دکورا سیون خانه تان را هم ذیل تاثیر قرار ندهد.

در‌حالتی که لوستری گزینش می‌کنید که حباب دارااست، حواس تان باشد که از جور هایی گزینش فرمایید که حباب های استاندارد و معمول تری داراست تا در چهره شکستن یکی از، بتوانید حباب آن را مجدد جایگزین نمایید. اعتنا نمائید که بدنه لوستری که گزینش میکنید پیچیدگی های چندانی نداشته باشد تا از شر دردسر پاک کردن انحناهای لبریز پیچ و خم آن در امان باشید.


برچسب: تولیدی لوستر،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۳۹:۳۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

آباژور یا این که کنار سالنی


نوعی پوشش برای لامپ و مانند آن میباشد که فروغ و روشنایی را به ذیل افکند. آباژور معمولا از یک شالوده و یک کلاهک تشکیل میگردد بطوریکه چراغ به اساس وصل گردیده و کلاهک حریم چراغ را می پوشاند تا بازدارنده از مشخص و معلوم شدن چراغ شود.

 تولیدی لوستر

آباژور یا این که کنار سالنی

نوعی پوشش برای لامپ و مانند آن میباشد که نوروفروغ را به ذیل افکند. آباژور معمولا از یک مبنا و یک کلاهک تشکیل می‌شود بطوریکه چراغ به شالوده وصل گردیده و کلاهک حریم چراغ را می پوشاند تا بازدارنده از معلوم شدن چراغ شود. طولانی تر فروغ آباژور از بالا و تحت کلاهک بیرون میگردد.آباژور به دو چهره رومیزی و ایستاده در بازار موجود هست. کلمه و واژهٔ آباژور از فرانسوی وارد فارسی گردیده و املای اصلی آن abat-jour میباشد.

 

محبوبترین جور آباژور، آباژور ایستاده میباشد. اگر که هدفتان از کاربرد آباژور در خانه، کاربری تزیینی میباشد.این آباژور‌ها با حذف افقی نوروفروغ، احتمال خیرگی و جراحت دیده را برای کسانی که دورتر از آن نشسته اند، کاهش میدهند. بعلاوه فروغ چراغ در فضای بالا و تحت آباژور تماما در دسترس میباشد و می‌قدرت از آن در کناره‌ای دنج برای تهیه نمودن محیطی مطلوب مطالعه بهره مند شد. برای مشاهده کنار سالنی شب نما می توانید بر این لینک و پیوند کلیک فرمائید.

 

تعیین سبک و جور نور مطلوب، تاثیر عمیقی بر زیبایی و دکور محل، علاوه بر تامین نوروروشنایی لازم دارااست. در کشور‌ایران مردم بیش‌خیس نور و روشنایی را متمرکز در گوشه و کنار و به طور چلچراغ و لوستر تعیین میکنند و در کنار آن از آباژور طولانی تر برای تزئین سود می جویند، در حالی که سامانه‌های نوروفروغ غیر-متمرکز مانند آباژور و لامپ‌های توکار هالوژن به زیباتر نشان دادن دور و اطراف و همینطور متانت بخشی بر روی اشخاص بومی در محل امداد متعددی خواهند کرد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۵۰:۲۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

به کارگیری از آباژور شیک و امروزی به زیبایی منزل شما امداد می نماید.


به کارگیری از آباژور شیک و امروزی به زیبایی منزل شما امداد می نماید.
البته آباژور دقیقا چه است و چه کاربردی دارااست؟ آباژور از گونه های لوستر های امروزی و شیک با قابلیت و امکان جابه جایی میباشد که بایستی در هنگام خرید آن توجه و آلرژی متعددی را به خرج اعطا کرد چون آباژور تاثیر متعددی در تزیین چیدمان داخلی اتاق خواب و پذیرایی داراست. از پارامترهای مهم که بایستی در گزینش آباژور شیک به آن اعتنا نمائید همخوانی و هماهنگی آن با رنگ و نوع دیگر وسایل خانه میباشد. امروز برای شما ارشادوراهنمایی ها و ایده هایی در زمینه ی طریق گزینش آباژور شیک خوا هیم داشت. همپا ما باشید. در حالتی که بدنبال چنین وسیله ای میباشید، سفارش ما به شما این میباشد که مدلی را گزینش کرده و با تصور کردن آن در صفحه آرایی منزل یا این که اتاق خودتان به چک زیبایی آن بپردازید. یک آباژور شیک می بایست این ویژگی ها را دارا باشد:.

تولیدی لوستر

1- خلاقانه و در عین درحال حاضر کاربردی باشد.

2- با دیگر وسایل منزل شما منطبق داشته باشد.

3- رنگ ها در آن به نیکی مصرف شده باشد.

4- متریال آیتم استعمال در آن کیفیت بالا باشد.


آباژور شیک


آباژور شیک


آباژور شیک


آباژور خوشگل و شیک


آباژور قشنگ و شیک

در واقعیت برخی چیزهای معمولی و کوچک مانند یک آباژور مطلوب، میتوانند بقدری خوشگل و شیک تزیین شوند که کل چینش حریم خویش را ذیل تاثیر قرار بدهند. یک آباژور شیک بی آلایش ترین راه و روش را برای تزیین چنین فضاهایی پیش روی ما قرار میدهد. آباژور از آن گزاره وسایلی میباشد که زمانی در مکان مطلوب خویش قرار میگیرد، کلیه چیز به طور خود کار و خویش به خویش، دسته میشود. به حافظه داشته باشید بیش تر مواقع چراغ های رومیزی، بعنوان یک عنصر کامل کننده یا این که تکمیل کننده در چینش آیتم به کارگیری قرار می‌گیرند.


برچسب: تولیدی لوستر،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۴۵:۱۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

خرید بازدید گوگل

همانطور که باید بدانید ورودی گوگل تاثیری بیش از 70 درصد در ارتقا و پیشرفت سئو و افزایش رتبه وب سایت می گذارد.
حتی اگر سایت شما سئو مناسبی نداشته باشد، اما ورودی های آن منظم و دقیق باشد می تواند جایگاه خوبی را در نتایج کسب کند. !

یکی از مهم ترین فاکتور های سئو و افزایش رتبه سایت، بالا رفتن تعداد ورودی های گوگل به صورت کاملا طبیعی است.

یکی دیگر از عوامل مهمی که در کیفیت ورودی گوگل دریافتی وجود دارد کلیک کردن کاربر در سایت بعد از ورود به سایت است.
کلیک صورت گرفته برای سایت بسیار مفید است که باعث هدایت به صفحه ای دیگر از وب سایت شود. این فرایند علاوه بر امتیاز مثبت برای سایت به معنای سئو اصولی و صحیح ورودی گوگل می باشد.

 

چرا ورودی گوگل هدفمند :

ورودی گوگل به کسب کار شما اعتبار می بخشد تا بتوانید با کلمه کلیدی مربوط به تخصص و خدمات خود، بیشتر دیده شوید و در طولانی مدت کلیک بیشتر و در نتیجه منجر به فروش عالی و درخشش سایت در نتایج در میان رقبا، باعث افزایش نرخ ctr سایت می شود.
هوش مصنوعی گوگل بر این باور است وقتی سایتی ورودی گوگل دارد و مثلا در 10 نتیجه اول، کاربران زیادی بر روی آن کلیک می کنند باید سایت جذابی و مفیدی باشد این فرایند به مرور زمان رتبه سایت را بر روی آن کلمه کلیدی افزایش می دهد .

 

تاثیر ورودی گوگل برای وب سایت:

افزایش رتبه ی کلمات کلیدی سایت
ارتقا رتبه الکسا
افزایش میزان طبیعی بودن وب سایت شما در گوگل
کسب رتبه های برتر گوگل در کوتاه ترین زمان ممکن
سرعت ایندکس شدن صفحات سایت
افزایش Page Authority
افزایش Domain Authority
افزایش rank moz

 

دیگر تاثیرات ورودی گوگل زماندار "۸۰ و "۱۵۰ و "۲۰۰ و "۲۵۰ ثانیه ای :

بازدهی بالا و ماندگار این روش
بالا بردن ترافیک هدفمند سایت
بالا بردن رتبه سایت در سرچ گوگل
زمان ماندگاری بیشتر کاربر در سایت
کاهش طبیعی رتبه الکسا و افزایش اعتبار سایت
ارتقا فوری Bounce Rate الکسا
ارتقا فوری Daily Pageviews per Visitor الکسا
ارتقا فوری Daily Time on Site الکسا

 

بیشتر افراد اولین قدمی که برای آنالیز و رتبه سنجی یک وب سایت در نظر میگیرند بررسی رتبه الکسا آن سایت است. این شیوه ی صحیحی است، چون ورودی های گوگل این توانایی را دارند که نمودار ورودی سایت ها را در الکسا به میزان قابل توجهی در کمترین زمان ممکن افزایش دهند. ۹۰ درصد وبمستران از سرویس های ورودی گوگل برای طبیعی جلوه دادن رتبه الکسا وب سایت خود کمک می گیرند.

با سفارش ورودی گوگل در شیک رنک می توانید بازدید های بسیار با کیفیتی برای سایت خود ایجاد نمایید، این فرایند تاثیر بسیار مثبتی در افزایش جایگاه سایت شما در گوگل خواهد داشت.

همین امروز با سرویس های ورودی گوگل شیک رنک شروع کنید .

لینک سفارش : https://www.chicrank.com/google.php

منبع


برچسب: بازدید گوگل،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۲۴:۲۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

چراغ‌های فلورسنت فشرده یا این که CLF


چراغ‌های فلورسنت فشرده یا این که CLF
این چراغ‌ها علاوه بر ایجاد اشعه UV نادر، نوروفروغ بیشتری در ازای به کارگیری از انرژی در مقایسه با چراغ‌های فن‌ای و فلورسنت عادی ساخت مینمایند. روشنایی آن ها در مقایسه با چراغ‌های ال ای دی کمتر میباشد البته قیمت ارزان‌تری نسبت به‌این چراغ دارا‌هستند. یکی ایرادات این جور چراغ، جیوه‌ای میباشد که از روش آن ساخت میشود البته این مقدار جیوه بسیار کمتر از جیوه‌ای میباشد که چراغ‌های فلورسنت عادی تولید می کنند.
چراغ‌های معرفی گردیده، کمترین زخم را به دیده می رسانند و شما میتوانید از آنها در گزینش نوروروشنایی مطلوب اتاق‌های خویش به کارگیری نمائید.

تولیدی لوستر

تعیین نوروفروغ مطلوب و کاربری هر اتاق
برای تعیین روشنایی مطلوب بایستی به کاربری هر نقطه اعتنا شود و معیار روشنایی هر اتاق می بایست با دقت به کاربرد آن تعیین شود. در مجموع نورپردازی به سه دسته تقسیم میگردد: نورپردازی محیطی، نورپردازی کاری، نورپردازی accent.

نور و روشنایی محیطی یا این که همگانی به عبارتی ترازو نوری میباشد که برای پر‌نور کردن یک اتاق به کارگیری میگردد. علاوه بر به کارگیری از نوروفروغ طبیعی و معمول یک اتاق، توسط این نورپردازی کارایی میشود آن اتاق پر‌نور‌خیس شود. برای این عمل می‌قدرت از لوستر، چراغ‌های حبابی، چراغ‌های دیواری و… استفاده نمود.
با استعمال از نورپردازی کاری قرار میباشد نوری اضافه از فروغ و روشنایی طبیعی جان دار در دور و بر، داشته باشید. بدین ترتیب با متمرکز کردن چراغ‌ها و لامپ‌ها در نقاط گوناگون تلاش میکنید کنتراست نوری ساخت نمایید. لامپ‌های رومیزی، لامپ‌های مطالعه و لامپ‌هایی که در کابینت‌ها و کمدها قرار می گیرند، معمول‌ترین مدل به کارگیری از این نورپردازی می‌باشند. از چراغ‌های گوناگون دیگری هم می‌قدرت برای این نورپردازی بهره برد البته مدل و طرز استعمال از این چراغ‌ها، پباده سازی روش به فعالیت بردن آنها در دور و بر و ترازو روشنایی آنها در این‌شیوه نورپردازی مؤثر میباشد.
نورپردازی accent گوشه و کنار خاصی را پر‌نور می کند. در اصلً برای تمرکز فروغ بر اثری هنری از این گونه نورپردازی به کارگیری میگردد. به این‌شیوه که روشنایی بر اثر متمرکز می گردد و حریم آن اثر بدون‌نور‌خیس بایستی باشد و سایه‌ای در حوالی آن ساخت شود.


برای گزینش فروغ و روشنایی مطلوب و استعمال از این تکنیک‌ها بایستی در حیث بگیرید که از یک اتاق چه به کارگیری‌ای می کنید و بعد از تکنیک‌های گوناگون استعمال فرمایید. در آغاز بهتر میباشد از نورپردازی محیطی استارت نمایید و بعد از آن به نورپردازی کاری و در پایان به نورپردازی accent بپردازید.
در‌حالتی که قرار باشد نورپردازی یک آلبوم را پباده سازی نمائید، می بایست از نورپردازی accent آغاز نمایید. در‌صورتی‌که نورپردازی قرار میباشد برای یک دفتر کار کاری صورت پذیرد بهتر میباشد از نورپردازی کاری استعمال فرمائید و برای پباده سازی نورپردازی اتاق خویش و منزل بر روی نورپردازی محیطی متمرکز گردید.
صراحت دارد که بهتر میباشد در پباده سازی نورپردازی منزل بر نورپردازی محیطی تمرکز فرمایید ولی با استعمال از دیگر اشکال نورپردازی می توانید به منزل خویش جلوه بیشتری ببخشید. به عنوان مثال در اتاق نشیمن خویش میتوانید از نورپردازی accent به نحوه‌های مختلفی به کار گیری نمایید. می توانید با قرار دادن یک اثر هنری بر روی میزی کوچک در کناره اتاق و یا این که تابلویی بر روی دیوار، از این نورپردازی استعمال فرمایید.
بهتر میباشد برای اتاق خواب خویش کمتر از نورپردازی محیطی استعمال نمائید و هر سیرتکامل نوری را از نصیب تخت خواب به دور نمایید. با اعتنا به اینکه اکثر اتاق خواب‌ها کاربردی چندگانه دارا هستند و برای مطالعه و … هم به کارگیری میگردند، پباده سازی نور و روشنایی این مکان پاره ای سخت میگردد ولی در شرایطی که از اتاق خواب خویش برای مطالعه هم به کارگیری می کنید، در تعیین فروغ مطلوب بیش تر اعتنا فرمایید و از نورپردازی کاری در حوالی میز مطالعه خویش به کار گیری نمائید تا فروغ قابل قبولی هنگام مطالعه داشته باشید.
در گوشه و کنار خزینه و سرویس بهداشتی میتوانید خلاقانه‌خیس فعالیت فرمایید. می توانید بدور آینه را با به کار گیری از تکنیک نورپردازی کاری پر‌نور‌خیس فرمائید تا به هنگام به کار گیری از آینه بتوانید شل‌خیس کار نمایید. بهتر میباشد دو طرف آینه چراغ‌ها را قرار دهید تا هنگام نگاه کردن در آن، کل صورتتان پر‌نور چشم شود و بعضی از نقاط در سایه قرار نگیرند.


برچسب: تولیدی لوستر،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۱۶:۳۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

گونه های چراغ در سیستم نور


گونه های چراغ در سیستم نور
اشکال متفاوت چراغ ها مشتمل بر موردها پایین میباشد:

تولیدی لوستر

چراغ های حرفه ای
چراغ های فلورسنت فشرده
چراغ هالوژن
چراغ ال ای دی
چراغ مهتابی
چراغ نئون
چراغ های تخلیه با شدت بالا
چراغ سدیم با فشار معدود

چراغ های فن ای
چراغ های حرفه ای چراغ هایی استاندارد می باشند که بخش اعظمی از مردم تماما با آن آشنا میباشند. این چراغ ها در طیف گسترده ای از اندازه و ولتاژهای مختلف در دسترس اند.

هنگام عبور برق از حرفه تنگستن درون چراغ، فروغ و روشنایی و گرما ساخت می گردد. حرفه این چراغ درون محیط ای دربرگیرنده مخلوطی از نیتروژن یا این که فضای خالی جای‌دارد. اکنون چراغ های LED ،فلورسنت و… براساس رشته آوری های تازه جایگزین این جور چراغ ها گردیده اند.

عمل چراغ های حرفه ای بدین رخ میباشد که هنگام پر‌نور شدن، جریان ناگهانی، انرژی و گرما وارد فضایی نازک و منجر گرم شدنرشته(فلامنت) و در فیض باعث به ایجاد نوروروشنایی از چراغ می گردد. خلل چراغ های فن ای این میباشد که صرفا ۱۰ % تا ۲۵ % ازانرژی باعث به ایجاد نور و روشنایی می‌شود و مابقی آن به طور گرما تلف می‌گردد.

چراغ های حرفه ای میتوانند در برهه زمانی ی۷۰۰ تا ۱۰۰۰ ساعت فروغ و روشنایی را تامین نمایند و همینطور می اقتدار از آنها بوسیله یک دیمر نیز استفاده کرد. این چراغ ها گرمای ثابتی را ایجاد میکنند که‌این فرمان آن‌ها‌را برای به کارگیری ی خانگی مطلوب نموده است.

راندمان نوروفروغ چراغ های حرفه ای حدود ۱۵ لومن در هر وات میباشد.

به کارگیری از این چراغ از پیشین در بخش اعظمی منزل ها ترویج داشت، فیلامان جسم صلبی که در حبابی نگهداری می گردد که با گرم شدن ایجاد فروغ و روشنایی مینماید و حدود 97 درصد انرژی الکتریکی را تبدیل به گرما می‌نماید لامپی با مصرف انرژی بسیار بالا و ارتفاع عمری تحت.

این چراغ ها در سایز ها و ولتاژهای متنوعی از 1ونیم ولتی تا 300 ولت موجود هست. بها تولیدی این چراغ بسیار تحت میباشد و نیازی به امکانات فرنگی برای نور ندارد وبه همین دلیلی میباشد که در قبلی به کار گیری از آن بسیار ترویج داشته میباشد.

چراغ حرفه ای برای نوردهی مکان های تجاری، لامپ های اتومبیل، لامپ قوه، منزل های مسکونی، چیدمان کاربرد داراست گرمایش این چراغ ها به حدی میباشد که بعضا مصرف کننده ها برای دستگاههای محافظت جوجه کشی برای گرمای تخم ها از این لامپها استعمال مینمایند. همینطور برای کم آب کردن و گرمایش صنعتی آیتم استعمال قرار می‌گیرد.

سهم متعددی در ابتدا رفتن دمای یک منزل داراست به همین استدلال به کار گیری از آن در بخش ها گرمسیر مطلوب وجود ندارد و به جهت مصرف بالای انرژی در منازل جای خویش را به بقیه چراغ های فلورسنت و ال ایی دی و.. داده میباشد.


اشکال چراغ های معدود مصرف (فلورسنت)
چراغ های فلورسنت فشرده ( کامپکت معدود مصرف ) چراغ های فلورسنت فشرده که به چراغ های نادر مصرف دارای اسم و رسم می باشند. نوعی از چراغ های امروزی نادر مصرف میباشند که مانند فلورسنت ها عمل می‌نمایند و جایگزین قابل قبولی برای چراغ های فن ای به شمار می‌روند.

در مجموع چراغ معدود مصرف درمقایسه با بقیه چراغ ها با به کار گیری از توانی کمتر، نوری به به عبارتی معیار تولید می‌کند و از ارتفاع قدمت بیشتری برخوردار‌است. بهبود کیفیت نوروروشنایی، تنوع مال طولانی تر، هزینه کمتر و ارتقا درسازمان های انرژی آب و برق ، چراغ های نادر مصرف را از دیگر چراغ های دیگر متمایز نموده است.

و به جهت به کارگیری ی فقط یک سوم تا یک چهارم از انرژی برق بسیار دوستداشتنی میباشد. این کارآیی بالا بدین مضمون‌ میباشد که اتلاف برق به طور گرما بسیار کمتر میباشد. چراغ های نادر مصرف از دو یا این که سه رینگ لوله تشکیل‌شده اند. این چراغ ها به وسیله دیمر قابل به کارگیری نیستند و معمولا تا ۱۰۰۰۰ ساعت فروغ و روشنایی را تامین می نمایند. منفعت نوری یک چراغ فلورسنت فشرده حدود ۶۰ لومن در هر وات میباشد.

از اشکال چراغ ها با بازدهی بالا و مصرف نادر لامپهای فلورسنت میباشد. ارتفاع قدمت بالا و رنگ فروغ طبیعی این چراغ ها سبب شد موردپسند متعددی قرار گیرد این چراغ ها قریه برابر چراغ های فن ای قدمت می نمایند و انرژی که مصرف می‌کنند پنج برابر کمتر از چراغ های فن ای میباشد.

این چراغ به عبارتی چراغ های مهتابی میباشند که در طولانی تر منازل و اطراف های تجاری گزینه استعمال قرار می‌گیرد از ایجاد این چراغ که تحول عظیمی در باصرفه سازی مصرف انرژی الکتریکی جهت تامین فروغ به حساب آورده می شود 70 سال قبلی میباشد. چراغ های فلورسنت برای فضا هایی که نیاز به چراغ به خیل‌عظیم با ارتفاع قدمت بالا نیاز میباشد، نصب می گردد.

در دور و بر کاری، ساختمان های تجاری، درمانگاه ها، اداره ها، پارکینگ و نواحی بزرگ دیگر آیتم به کارگیری قرار می‌گیرد اما به کارگیری از این چراغ ها در منازل مسکونی هم رایج میباشد البته این لامپها کمی نورهای ماورای بنفش ساطع می‌کنند و بعداز شکستن ماده سمی از خویش ساطع می‌نماید.


برچسب: تولیدی لوستر،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۵۹:۵۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)